Ostatnia aktualizacja: 06 luty 2007 rok
WebMaster: Piotr Wąsowicz info@ranczo-bartolty.com
© copyright 2003 the Ranczo Bartołty


                Galeria Ranczo Bartołty-Konie  Galeria Ranczo Bartołty i okolice  Galeria Ranczo Bartołty-Koty

 

 

Skype kontakt

web stats stat24.com


Nasze konieObecnie nasze stado liczy dziesięć koni


Klacz Kalifornia

Kalifornia vel Kali

Klacz szlachetnej półkrwi po Kartaczu i Filadelfi . Na razie jest to jedyna kobieta gorąco-krwista w naszej stajni. Prawdziwa dama ze wszystkimi tego konsekwencjami. Ma prawdziwie sportowy charakter i umiejętności. Będąc w swoim boksie lubi się czasami rozmarzyć spoglądając przez okienko. Na padoku to właśnie ona rządzi całym stadem. Jak przystało na prawdziwą damę lubi delikatne głaskanie, czułe słówka i wrażliwą opiekę. W terenie uwielbia galop. Jest zainteresowana wszystkim co nowe i ciekawe.


Wałach Laskar vel Misio

Laskar vel Misio

Wałach małopolski po Fenomenie i Labadzie . Misio to taki nasz stajenny "osiołek". Jest bardzo wylewny w swoich uczuciach. Przepięknie ziewa jeżeli się go pogłaszcze w odpowiednie miejsce na pysku. Mówimy na to uśmiech Misia. Cały czas próbuje podnieść swoją pozycję w stadzie. Na razie z marnym skutkiem . Cechą charakterystyczną Miśka jest to, że wszystko co można, należy wziąć do pyska. W związku z tym, że jest łakomczuszkiem to wpełni zrozumiałe. Wprost uwielbia wszelkiego rodzaju pieszczoty. Domaga się stałego i bardzo intensywnego zainteresowania swoją osobą. Misiek jest zawsze wyluzowany, zawsze chetny do pracy, uwielbia wyjazdy w teren. Ma rewelacyjnie wygodny kłus.


Wałach Hextet vel Kuba

Hextet vel Kuba

Wałach małopolski po Herkulesie i Hari . Kuba swój status w stadzie okreslił na samym początku. Uważa się za ogiera, którego zyciową powinnością jest tego stada bronić. Stada i oczywiście kobiety jego zycia czyli Kalifornii. Misio to tylko kumpel, aczkolwiek najlepszy, bo od kołyski. Kubuś jest bardzo żywiołowym i enrgicznym koniem. W boksie to prawdziwa przytulanka. Stoi spokojnie i majestatycznie opiera głowę na ramieniu opiekuna. Przepada za wszelkiego rodzaju głaskaniem, masażem i innymi przejawami sympatii. Jest koniem z ogromnym temperamentem i jeszcze większą inteligencją. Kuba to koń dla prawdziwego kowboja lub kowbojki. Uwielbia galop przez dzikie łąki


Poświata

Poświata

Klacz ardeńska . Symaptyczna pieszczocha trochę rozegzaltowana. Jest doskonałą matką dla swojej córeczki Pokusy i zakochana po uszy, zresztą ze wzajemnością w Misiu. Ambitna, trochę uparta, kipi energią podczas pracy. Bardzo fajnie nosi pod siodłem, ma bardzo miękki i szybki kłus, ale i w galopie dostarcza wiele miłych doznań. Lubi wyjazdy w teren, jest bardzo ciekawa świata.


Pokusa

Pokusa

Koński podlotek, klaczka po ogierze Pepek i Poświacie . To taka stajenna przytulanka. Wciąż domaga się pieszczot, bywa zazdrosna o względy okazywane innym koniom. Pogodna i pełna temperamentu, ma zawsze dobry humor, który lubi okazywać na pastwisku. Bardzo lubi towarzystwo ludzi, a przede wszystkim dzieci.


Galeria zdjęć


Strona główna  Opis rancza  Oferta wypoczynku  Rajdy konne  Jak dojechać  Cennik usług  Pensjonat dla koni